Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.
Rio Pro 360

Rio Pro 360

  • cena na zavolanie bez DPH

Popis produktu

Nové Rio Pro 360 - Professional je bezpečná voľba pre tlač identifikačných kariet.

Magicard predstavuje úplne novú tlačiareň Rio Pro 360 - revolučná náhrada veľmi populárnych tlačiarní ID preukazov -  Rio PRO.
Profesionálni používatelia poznajú kvalitu a Rio Pro 360 tlačiareň bola navrhnutá s ohľadom na ich potreby.
Rio Pro 360 je vyrobená z vysoko kvalitných komponentov a špeciálnych kompozitov, čo prináša vynikajúcu kvalitu tlače, ktorá je ďalej obohatená o unikátne HoloKote ® funkcie vodotlače.

Výrobca garantuje doživotnú záruku tlačovej hlavy (samozrejme s vylúčením mechanického poškodenia).

Oproti RIO PRO ešte vyššia kvalita tlače, vyššia rýchlosť, ušetríte až polovicu času pri tlači karty, vyššia kapacita zásobníka kariet, až 10 možností HoloKote znakov, pre vš. OS.

Rio Pro 360

Kľúčové vlastnosti a výhody

  • Je bezpečná - Rio Pro 360 robí Vaše karty absolútne bezpečné. Pri použití so zákazníckym HoloKote môžete vytlačiť vlastné bezpečnostné logo alebo design ako vodoznak na karte bez dodatočných nákladov na spotrebný materiál. Zároveň je výber až z 10 možností prednastavených štandardných HoloKote “vodoznakov”.
  • Vaše možnosti - k dispozícii sú verzie jednostrannej alebo obojstrannej tlače. Je možná prestavba jednostrannej tlačiarne na obojstrannú jednoduchým doplnením o obojstranný modul. Môžete si tiež vybrať z rôznych možností kódovania vrátane kontaktných, bezkontaktných, hybridných kariet  a kariet s magnetickým prúžkom.

Vaša ochrana - Rio Pro 360 je dodávaný s 3-ročnou plnou zárukou, vrátane služby zápožičky tlačiarne bezplatne v prípade poruchy.

Ako zastaviť možnosti  kopírovania Vašich ID kariet?

Čo zastaví niekoho, kto by chcel kopírovať Vaše ID karty? U väčšiny tlačiarní úplne nič, to ale neplatí s Magicard HoloKote.
HoloKote je vodoznak, ktorý je vytlačený na kartu v priebehu jedného cyklu tlače - čo znamená, že nie sú potrebné žiadne dodatočné spotrebné náklady. S novým Rio Pro 360 si môžete vybrať, z 10 prednastavených vzorov.

Vlastný zákaznícky HoloKote umožňuje tlačiť svoje vlastné logo vo vzore mriežky ako vodoznaku na povrch karty. S vlastným HoloKote FLEX môžete vytlačiť vaše logo kdekoľvek a v akejkoľvek veľkosti karty.
Všetko veľmi jednoducho na diaľku v elektronickej forme.

RIO PRO 360 je vynikajúca voľba vysoko kvalitnej a výkonnej tlačiarne na karty.

  Na stiahnutie