PDFTlačiť

Magicard tlačiarne na karty

ALMECO s.r.o. JE OFICIÁLNYM DISTRIBÚTOROM ANGLICKÉHO VÝROBCU TLAČIARNÍ NA KARTY

ULTRA ELECTRONICS ID

NÁJDETE NÁS AJ V ZOZNAME PARTNEROV NA OFICIÁLNEJ STRÁNKE VÝROBCU TU.

   Ultra Electronics Card Systems navrhli a vyrábajú sériu Magicard bezpečnostných identifikačných tlačiarní na karty od roku 1993 a sú uznávaní ako jeden z popredných svetových výrobcov. Technológie Magicard tlačiarní sú využívané v aplikáciach pre tlač identifikačných kariet s fotografiou, na kontrolu prístupu a zahŕňajú inovatívnu technológiu HoloKote proti falšovaniu, ktorá tlačí transparentné vodoznaky na celom povrchu karty. Holokote bola vyvinutá a patentovaná Ultra Electronics a je dôležitým prvkom pri odlíšení sa Magicard od ostatných výrobcov tlačiarní kariet.
 
"Chcete poskytnúť bezpečné a atraktívne riešenia pre Vašich zamestnancov,
občanov, členov aby preukázali svoju totožnosť?"
 
   Preukazy, licencie a identifikačné karty zamestnancov sú všetko príklady z reálneho sveta kartových aplikácií a všetky majú jednu vec spoločnú: Musia byť úplne chránené proti falšovaniu. Identifikačné karty, ktoré môžu byť sfalšované sú horšie ako žiadne karty.
 
   Séria tlačiarní Magicard obsahuje všetko, čo potrebujete k vytvoreniu farebných praktických preukazov a identifikačných kariet pre všetky aplikácie. Naviac ponúka kompletnú ochranu proti falšovaniu prostredníctvom využitia hologramového laminátu, alebo použitím unikátneho riešenia za nízke náklady, HoloKote - technológiu.


Zoradiť podľa: