Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.
Nové Magicard E+

Magicard E+

  • cena na zavolanie bez DPH

Popis produktu

Novinka medzi tlačiarňami od firmy Magicard                            

Ideálna pre tlač kariet rôznych rozmerov. Z toho dôvodu ponúka  široké možnosti využitia: od tlače kariet štandardných rozmerov veľkosti bankokarty ( 86 x 54 mm) až po rozmery kariet ( 109 x 54 mm až do 140 x 54 mm)  pre rôzne eventy, podujatia, a zároveň rozširuje možnosti tlače cenoviek väčších rozmerov.

  • Magicard E+ tlačí  plnofarebne, ale aj jednofarebne monochromaticky v závislosti od typu pások.
  • Magicard E+ je možná ako jednostranná, ale aj v obojstranná verzia. 
  • Magicard E+ k dispozícii aj so špeciálnou ochranou HoloKote ( ochranný vodoznak) bez navýšenia ceny za použitia štandardných pások.

Zlepšenie viditeľnosti svojej značky - možnosť vytlačenia extra dlhých prístupových kariet s väčším priestorom pre branding za účelom zanechania trvalého dojmu. Možnosť pridania QR kódu pre rýchly prístup k udalosti ako napr. veľtrhu, konferencii. A tým celkové zlepšenie orientácie pre sonzorov a účastníkov kongresov.

Flexibilita - Karty s dĺžkou až 110 mm je možné tlačiť úplne farebne pomocou režimu dvojitej tlače. Tlačiareň zvládne aj predtlačené karty do veľkosti 140 mm dlhá, tlač plochy veľkosti CR80 (86 x 54 mm) v plnej farbe pri jednom prechode alebo plocha až 109 x 54 mm pomocou dvojitej tlače. V monochromatickom režime je možné potlačiť celú dĺžku karty 140 x 54 mm. Podávač kariet je nastaviteľný od 86 mm do dĺžky  140 mm.

Efektívnosť a úspora času – potlačenie plnofarebnej karty za 23 sekúnd a čiernobielej karty za 6 sekúnd. Magicard E+ je vysoko spoľahlivá tlačiareň a ľahko sa nastavuje integrácia s existujúcou sieťovou infraštruktúrou.

Bezpečnosť - bezpečnostná technológia HoloKote od Magicard pridáva na kartu vodoznak (ochranný prvok) - nevyžaduje žiadny ďalší spotrebný materiál a dá sa prispôsobiť individuálny dizajn loga – umožňuje skutočnú bezpečnosť bez dodatočných nákladov.

Vysoká kvalita - Magicard E+ ponúka široké spektrum farieb, takže tlač je živšia a bohatšia na farby. To znamená pravdivejšie zobrazenie predmetu - ideálne pre fotografie na identifikačných kartách a presnejšie zobrazenie firemných log a iných obrázkov.

Aktualizácie a upgrady - tlačiareň sa ľahko udržuje v aktuálnom stave pomocou najnovších funkcií a opráv, keď sú dostupné. Aktualizácie sú dodávané elektronicky do tlačiarne prostredníctvom webového nástroja elektronickej aktualizácie Magicard.

Záručná doba3-ročná obmedzená záručná doba. V čase nákupu je k dispozícii rozšírenie záručnej doby o 1 rok.

 K dispozícii vo Veľkej Británii, EÚ, Severnej Amerike a ďalších vybraných územiach. Zahŕňa zlé spracovanie, výrobné chyby a zlyhanie komponentov - podmienené použitím schváleného spotrebného materiálu Magicard a dodržiavaním správnej pravidelnej údržby a frekvencie.

Bližšie informácie - Datasheet:
Na stiahnutie