Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.

Potlač kariet, preukazov

POTLAČ KARIET

Ponúkame vysoko-kvalitnú výrobu kariet rôznymi technológiami potlače v závislosti od množstva a požiadaviek klientov.

Možné technológie potlače u nás:

  • Ofset
  • Termoprint
  • Retransfer
  • Digitálna


- Ponúkame našim klientom potlač plnofarebnú (CMYK), metalické farby, ale aj potlač špeciálne v požadovanej Pantone farbe, monochromatická jednofarebná potlač, resp. personalizácia.

- Ponúkame možnosť potlače od 1 ks karty, až po niekoľko tisícové/stotisícové náklady

- Ponúkame potlač kariet, alebo aj iba personalizáciu

- Karty: PVC, s magnetickým prúžkom (HiCO, LoCo), bezkontaktné (125 kHz, 13,56 MHz), s kontaktným čipom

- Možnosť potlače transparentných kariet, metalických kariet

- Ponúkaná personalizácia: meno, číslovanie, fotografia, EAN (1D a 2D, QR), kódovanie magnetického prúžku, podpisové pole, kódovanie čipu, embossing, indent.

- Ponúkame potlač vrátane ochranných prvkov: HoloKote, Hologram, Hotstamp, UV potlač, OVI obrazec, giloše, mikrotexty

- Pokiaľ klient ma záujem dotlačiť personalizáciu sám: ponúkame kvalitné tlačiarne kariet Magicard (termoprint, retransfer). ALMECO s.r.o. má oficiálne zastúpenie pre SR. http://ultraid.com/partners/

- Ponúkame možnosť personalizácie (aj postupnej) u nás, zároveň ponúkame možnosť vedenia Vašej databázy

- Ponúkame možnosť zapožičania tlačiarne na samostanú personalizáciu


IDENTIFIKAČNÉ PREUKAZY

Na základe Vašich požiadaviek vieme realizovať grafický návrh alebo prispôsobenie existujúceho grafického návrhu na možnosť tlače na plastové karty s magnetickým pásikom, čipové, ako aj ostatné plastové karty. Na čisté alebo predtlačené plastové karty podľa vášho designu môžu byť na základe Vašej  požiadavky vytlačené fotografie držiteľa a/alebo jeho identifikačné údaje. Karta následne môže byť vložená do obálky a zaslaná na adresu určenú zákazníkom.

Na všetkých kartách je možné realizovať datifikáciu - kódovanie magnetického pásika, inicializáciu čipu, reliéfnu razbu písma (embossing, indent), termoprint, tlač čiarového kódu. Karty je možné doplniť podpisovým poľom, fotografiou, hologramovou fóliou alebo hotstampingom (razba farebných fólií za tepla).

Všetky karty, ktoré dodávame, sú vyrábané z PVC alebo ABS podľa normy ISO v rôznych farbách. Hrúbka kariet je od 0,4  do 0,86 mm.

Tlač preukazov môže byť realizovaná na tlačiarňach plastových kariet, ktoré ponúkame našim klientom.

Dopyt na potlač kariet