Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.

Aplikácie

Ponúkame Vám kompletné aplikačné riešenia využívajúce karty. Vďaka našim dlhodobým skúsenostiam s tvorbou riešení v oblasti kariet a kartových terminálov Vám okrem  našich a partnerských aplikácií ponúkame aj možnosť vytvorenia aplikácie alebo riešenia podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Naši programátori majú dlhodobé skúsenosti s tvorbou a správou riešení, ktoré Vám môžu pomôcť pri realizácií Vašich nápadov.

Je veľmi dôležité, aby bol zabezpečený systému komunikácie, aby sme mohli účinne využívať naše prostriedky a ušetriť náklady na vývoj.   Implementácia bude nepochybne niesť celú váhu rozhodovania o spôsoboch práce a iných aspektoch, ktoré budú potrebné pri definovaní optimálnych postupov spracovávania získaných údajov aby bolo možné výstupné informácie efektívne využívať pri poskytovaní nových služieb bez vplyvu na prácu Vašej spoločnosti.

Obráťte sa nás, ak máte akékoľvek otázky alebo požiadavky k našim riešeniam. Radi Vám vypracujeme návrh riešenia podľa Vašich požiadaviek.