Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.

Čítačky kariet

Čítačky kariet

Ponúkame veľký výber čítačiek kariet, stolových čítačiek na kontaktné alebo RFID (bezkontaktné ) karty, modely pre notebooky a bezpečné čítačky s PIN klávesnicou a displeom. Nami predstavované čítačky kariet sú určené pre všetky potreby na okamžité použitie v počítačoch, PDA zariadeniach a pod.  Okrem toho, ALMECO ponúka moderné čítačky čipových kariet pre špeciálne použitia na trhoch, ako je eHealth, bankovníctvo a národné ID, rovnako ako biometrická zariadenia.

Rada čítačiek čipových kariet OMNIKEY sú určené na podporu akejkoľvek čipovej karty pre akúkoľvek aplikáciu na akomkoľvek počítači. OMNIKEY zariadenia podporujú všetky významné operačné systémy zo všetkých platforiem Windows na Linux a Mac OS. Boli certifikované do všetkých významných priemyselných štandardov, vrátane PC / SC, WHQL, USB CCID, EMV 2000 a „Common Criteria“ s cieľom  zabezpečiť celosvetovú kompatibilitu a jednoduchú integráciu do akéhokoľvek systému.
OMNIKEY ® štandardizované čítačky sú pripojené cez USB alebo sériovým káblom k počítaču s možnosťou umiestnenia na stole alebo môžu byť pripevnené k monitoru. Sú rovnako vhodné pre použitie notebookoch.

Pre vysokobezpečnostné aplikácie, ktoré vyžadujú PIN PAD klvesnicu k realizácii operácií ponúkame čítačky čipových kariet pre obojsmerný spôsob overenia. Tie sú vhodné najmä pre aplikácie digitálneho podpisu s certifikovanou úrovňou  zabezpečenia.
Pre zabezpečenie notebookov a ďalších mobilných zariadení s technológiou čipových kariet, ponúkame čítačky, ktoré možno pripojiť cez PCMCIA / ExpressCard slot ™ alebo na USB rozhranie.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Elatec Na objednávku

Elatec

AC-ELA-T4LK-FB4BLZ-PI

Elatec TechTracer umožňuje na mieste identifikovať najbežnejšie nízkofrekvenčné a vysokofrekven..

cena na zavolanie