Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.
Pronto

Pronto

  • cena na zavolanie bez DPH

Popis produktu

--Akciová zostava Pronto <--

Pronto tlačiareňpronto

Jednostranná tlačiareň na karty pre aplikácie podľa Vašich potrieb.
Jednoducho najlepšia hodnota pre bezpečné tlačiarne na karty.

Jednostranná tlač kariet tlačiarne Magicard Pronto vám umožní vytvárať personalizované karty na požiadanie v krátkom čase. Ponúka tlač až po okraj hrany a ostrý obraz kvality pre jednoduché a ľahké tlačenie kariet v kompaktnom a vysoko spoľahlivom balíku.

Estetické krivky Magicard Pronto tlačiarne skrývajú jeden veľmi-dobrý produkt. Jej ľahká a kompaktná konštrukcia umožňuje jednoduchú dopravu na ktoromkoľvek mieste a pripojenie sa do akéhokoľvek počítača alebo notebooku.

Jej intuitívny design s farebnými LED označením stavu, USB rozhraním a Microsoft Certifikovaným Plug and Play ovládačom, umožňuje jednoduché použitie Pronto, inštaláciu a prevádzkovanie priamo z krabice.}
Magicard Pronto tlačiareň prináša nízke náklady tlače a vizuálnej bezpečnostné znaky založené na HoloKote anticounterfeiting funkcie vodoznaku. Voľba ZADARMO 4 štandardných vodoznakových vzorov, ktoré sú voliteľné pomocou ovládača.

Bližšie informácie - Datasheet:
Na stiahnutie