Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.
Pronto 100

Pronto 100

  • cena na zavolanie bez DPH

Popis produktu

Pronto 100 je najmenšia, najrýchlejšia a najkvalitnejšia tlačiareň na karty vo svojej triede. Ide o zariadenie optimalizované pomocou vzdialenej správy používateľov Clix, ktoré plní environmentálne prísľuby spoločnosti Magicard. Tlačiareň Pronto 100 je ideálna na rýchlu tlač personalizovaných kariet, zľavových kariet a cenoviek. Má zásobník na 50 kariet a slot na ručné podávanie, takže karty je možné tlačiť jednotlivo alebo sériovo. Ponúka tlač až po okraj hrany a ostrý kvalitný obraz. Jej ľahká a kompaktná konštrukcia umožňuje jednoduchú dopravu na ktorékoľvek miesto. Hmotnosť tlačiarne je 2,9 kg.

Bezpečné - tlačiareň Pronto 100 má schopnosť tlačiť prispôsobiteľný vodoznak HoloKote®. Každé zariadenie má k dispozícii 3 štandardné vzory HoloKote®. Tlačiareň je vybavená funkciou "Digital Shredding", vďaka ktorej sú údaje odoslané do tlačiarne po použití nečítateľné, čo prispieva k bezpečnosti údajov používateľov a zvyšuje súlad s GDPR.

Vysoká rýchlosť a kvalita - tlačiareň Pronto 100 ponúka najvyššiu rýchlosť v najmenšom dostupnom balení: Farebná kvalita fotografií - 23 sekúnd (štandardná), 18 sekúnd (vysokorýchlostná), monochromatická tlač: 4,7 sekundy.  

Správa užívateľov - vzdialené užívateľské rozhranie Clix pomáha spravovať všetky aspekty nastavenia, údržby, diagnostiky a prevádzky tlačiarne.

Zamerané na životné prostredie - Pronto100 predstavuje začiatok posunu spoločnosti Magicard smerom k zariadeniam, ktoré majú vysokú úroveň navrhnutej recyklovateľnosti a sú vyrobené a zabalené z viac ako 75% recyklovaného alebo recyklovateľného materiálu.

 

Záruka - 3 roky

Bližšie informácie - Datasheet:
Na stiahnutie