Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.
Ultima

Ultima

  • cena na zavolanie bez DPH

Popis produktu

Celosvetová opakovaná tlač s kvalitou fotografií

Na rozdiel od štandardného procesu sublimácie farbív sa návrh vašej karty najskôr vytlačí na priehľadný film; tento film sa potom prilepí na povrch karty. Tento proces poskytuje kvalitu tlače vo vyššom rozlíšení a umožňuje úspešnú tlač aj na čipových kartách s nerovnými povrchmi. Poskytuje tiež ďalšiu odolnosť karty a odolnosť proti neoprávnenej manipulácii, takže karty vydržia dlhšie.

Print ID cards or payment card in high volumes

Zabezpečte ID karty pomocou Magicard HoloKote

Ultima tlačí bezpečný vodoznak na tvár každej karty - prvá retransferová tlačiareň, ktorá to ponúka. Vyberte si z 10 štandardných vzorov Secure HoloKote® alebo si vytvorte vlastný obrázok ako vodoznak. K dispozícii je aj UV tlač.

Print custom holokote watermark on your ID cards

Podporené najlepšou trojročnou zárukou v odbore

3 roky MagiCoverPlus alebo 250 000 panelov obmedzená záruka výrobcu vzťahujúca sa na elektronické / elektrické zlyhanie a zlé spracovanie. V prípade, že nastane vyššie uvedená situácia a technická podpora nie je schopná problém vyriešiť, poskytne sa tlačiareň na výpožičku (iba Spojené kráľovstvo, EÚ a Severná Amerika).


Bližšie informácie - Datasheet:

Na stiahnutie