Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.
Na objednávku Kontaktné čipové karty

Kontaktné čipové karty

  • Výrobca: Manufacturer
  • Kód produktu: Kontaktné čipové karty
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • cena na zavolanie bez DPH

Popis produktu

Kontaktné čipové karty

Čipové karty sú vo veľkosti bežnej kreditnej alebo debetnej karty s čipom, ktorý obsahuje pamäť, alebo pamäť a mikroprocesor. Pamäťové čipy obsahujú operačný program a množstvo bajtov pamäte na jedno použitie. Karty s mikroprocesorom sú používané pre zvýšenie bezpečnosti pri manipulácii s citlivými informáciami.


POTENCIÁL čipových kariet
Čipy, ktoré obsahujú pamät a mikroprocesor, sú "inteligentné" správca ktorých môže bezpečne pridávať, mazať, meniť a aktualizovať informácie obsiahnuté v pamäti. Sofistikovanejšie čipy majú zabudované bezpečnostné funkcie ktoré chránia obsah pamäte pred neautorizovaným prístupom.

Kontakty čipovej karty musia byť vložené do čítacieho zariadenia, kde kontakty karty sú  pripojené k čítačke aby bolo možné čítanie a ukladanie informácií v čipe. Tento typ elektronickej karty sa používa v širokej škále aplikácií, vrátane zabezpečenia siete, predajné, vernostné, elektronické peniaze, študentské ID, e-commerce, zdravotnej karty a mnoho ďalších.

Čipové karty môžu tiež poskytnúť silnú autentizáciu pre Single Sign-On alebo Enterprise Single Sign-on pre počítače, notebooky, dáta sa šifrovaním, podnikových platforiem, plánovania zdrojov, ako sú SAP, atď

Čipové karty sú teraz široko používané v aplikáciách kreditných kariet. Je to tiež forma silnej bezpečnostnej autentizácie pre Single Sign-On v rámci veľkej spoločnosti a organizácie. Môžu byť tiež nasadené do veľa nových rolí v prístupe, biometrických ID systémov a aplikácií s multi-funkčnými transakciami. Tieto aplikácie často vyžadujú špecialnu tlač pre personalizáciu a kombinovanie pôvodných dát s programovania kariet s tlačovým procesom.

pýtajte sa na typ Vašej požadovanej čipovej karty a my Vám naceníme.