Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.

Kontaktné čipové karty

Kontaktné čipové karty

Kontaktné čipové karty

Čipové karty sú vo veľkosti bežnej kreditnej alebo debetnej karty s čipom, ktorý obsahuje pamäť alebo pamäť a mikroprocesor. Pamäťové čipy obsahujú operačný program a množstvo bajtov pamäte na jedno použitie. Karty s mikroprocesorom sú používané pre zvýšenie bezpečnosti pri manipulácii s citlivými informáciami.

POTENCIÁL čipových kariet
Čipy, ktoré obsahujú pamät a mikroprocesor, sú "inteligentné" správca ktorých môže bezpečne pridávať, mazať, meniť a aktualizovať informácie obsiahnuté v pamäti. Sofistikovanejšie čipy majú zabudované bezpečnostné funkcie, ktoré chránia obsah pamäte pred neautorizovaným prístupom.

Kontakty čipovej karty musia byť vložené do čítacieho zariadenia, kde kontakty karty sú  pripojené k čítačke, aby bolo možné čítanie a ukladanie informácií v čipe. Tento typ elektronickej karty sa používa v mnohých druhoch aplikácií, vrátane zabezpečenia siete, predajné, vernostné, elektronické peniaze, študentské ID, e-commerce, zdravotnej karty a mnoho ďalších.

Čipové karty môžu tiež poskytnúť silnú autentizáciu pre Single Sign-On alebo Enterprise Single Sign-on pre počítače, notebooky, dáta sa šifrovaním, podnikových platforiem, plánovania zdrojov, ako sú SAP, atď

Čipové karty sú teraz  používané v aplikáciách kreditných kariet. Je to tiež forma silnej bezpečnostnej autentizácie pre Single Sign-On v rámci veľkej spoločnosti a organizácie. Môžu byť tiež nasadené do veľa nových úloh v prístupe, biometrických ID systémov a aplikácií s multi-funkčnými transakciami. Tieto aplikácie často vyžadujú špecialnu tlač pre personalizáciu a kombinovanie pôvodných dát s programovania kariet s tlačovým procesom.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Crescendo karta C1100

Crescendo karta C1100

Require ActivID Credential Management System for issuance Can be used with a free Windows mi..

cena na zavolanie

Crescendo karta C1150

Crescendo karta C1150

Spravuje sa pomocou bezplatného minidriveru pre Windows alebo prostredníctvom rozhrania ActiveClient..

cena na zavolanie

Kontaktné čipové karty Na objednávku

Kontaktné čipové karty

Kontaktné čipové karty

Kontaktné čipové karty Čipové karty sú vo veľkosti bežnej kreditnej alebo debetnej karty s čipom,..

cena na zavolanie