Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.

Karty s magnetickým prúžkom

Karty s magnetickým prúžkom

Magnetické Karty

Karta s magnetickým prúžkom je typ PVC karty s prúžkom magnetického materiálu vloženého na zadnej strane karty. Magnetický prúžok je čítaný fyzickým kontaktom a potiahnutím po čítacej hlave. Karty s magnetickým prúžkom sú všeobecne používané pri kreditných a identifikačných kartách. Dekodér ( čítačka) magnetických prúžkov je použiteľný pre všetky typy čítačiek magnetických kariet.

Viac o coercivity

Sú 2 typy magnetických kariet:  High coercivity (HiCo)- vysoká and low coercivity (LoCo)- nízka.

Zvyčajne LO Co magnetické prúžky sú bledohnedej farby, a HiCo prúžky sú takmer čierne.

Dekódovanie troch stôp môže používať  ISO 7811 formát, ako aj pre špeciálne aplikácie, môže byť používaný aj špeciálny užívateľský formát. HiCo karty sú viac spoľahlivé ako LoCo karty pretože magnetická vrstva je hustejšia, a preto oveľa menej citlivá na vymazanie rozptylového poľa.

Vieme dodať karty s magnetickým prúžkom biele, ale aj s potlačou bez alebo vrátane personalizácie ( kódovania magnetického prúžku)

Ostatné typy kariet s magnetickým prúžkom:
Čipové karty sú novšou generáciou kariet obsahujúcich integrovaný čip s procesorom. Karta môže mať kovové kontakty spájajúce kartu fyzicky s čítačkou, pokiaľ bezkontaktné karty používajú magnetické pole alebo rádio frekvenciu ( RFID) pre bezkontaktné čítanie.

Hybridné čipové karty  obsahujú magnetický prúžok doplnený o čip- toto je najpoužívanejšie pri platobných kartách, tak že karty sú kompatibilné s platobnými terminálmi, ktoré neobsahujú čítačku čipových kariet.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

LoCo magnetický prúžok PVC karty

Loco magnetický prúžok PVC karta

Biela plastová karta s magnetickým prúžkom LoCoRozmer v súlade s ISO normou 85,6 x 54 mm, hr. 0,76 m..

cena na zavolanie

HiCo Magnetický prúžok Holopatch PVC karty Na objednávku

HiCo Magnetický prúžok Holopatch PVC karty

M9006-797

Cena 277,44 € bez DPH sa rozumie za 1 balenie (500 kusov) Biela plastová karta HoloPatch s magnet..

277,44€

HiCo Magnetický prúžok PVC karty

M9006-794

Cena 95,00 € bez DPH sa rozumie za 1 balenie (500 kusov) Biela plastová karta s magnetickým prúžk..

95,00€