Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.

Vernostné systémy

Aplikácie na podporu vernostných riešení.

loyalty management

Cieľom našich aplikácií je ponúknuť riešenie na vydávanie elektronických kariet a poskytovanie nových služieb s tým spojených. Snahou je zlepšenie komfortu svojim klientom, zrýchlenie a skvalitnenie poskytovaných služieb ako aj získavanie spätných informácii o spokojnosti zákazníkov ako aj ďalších možnostiach zlepšovania služieb.

Vernosť zákazníkov je jedným z mnohých marketingových nástrojov. Nie vždy je obrovská kampaň, ktorá Vám prinesie výsledok, ale čo s reálnym použitím, alebo ktoré možnosti Vám umožňujú odmeniť vernosť a skúsenosti. Dôvtip rozvoja marketingu a komunikácia pojmov vernosť a spolupráca je cieľ, pre ktorý chceme dosiahnuť tak, aby bola zaručená tvorivosť a dobrý výsledok

S vernostnou kartou sa prevádzkovatelia snažia zoznámiť so svojimi klientmi a samozrejme prezentovať sa im čo najlepšie. Týmto spôsobom môžete predvídať priania a požiadavky klientov do budúcnosti.

Možnosti ktoré môžu priniesť zlepšenie :

  • Definovanie, identifikácia a rozvoj členskej  základne
  • Rýchla a ľahká identifikácia držiteľa pri nákupoch, návštevách alebo pohybe vo Vašich priestoroch
  • Motivácia členov na návštevu alebo nákup Vašich cieľových programov a služieb
  • Marketing – ponúknuť držiteľom klubovej karty špeciálne služby ( zľavnený nákup, predpredaj vstupeniek a pod.)

Vykonáme Vám kompletnú marketingovú stratégiu a plánovanie, výtvarný návrh, tlač, personalizáciu a realizáciu služieb pre kompletný kartový program. Služby budú obsahovať on aj off-line realizácie na overených stratégiách a technike, vrátane web stránky venovanej Vášmu kartovému programu vytvoreného pre Vás.