Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.

Central. spracovanie kariet

1Naším partnerom je silná a úspešná, súkromná spoločnosť, ktorá v priebehu 13 rokov úspešne realizovala veľké množstvo projektov, ktorým boli udelené známky vysokej kvality. Riešenia sú orientované na výsledok, prispôsobené potrebám poskytovateľov a spoľahlivé riešenia. 
Dobre definované vízie a kontinuálny výskum a vývoj priniesol množstvo high-tech výrobkov vyvinutých vlastnými kapacitami.

zms-1

PowerZaC - Access Controller

ZaC Access Controller je systém zasložený na modulárnej architektúre s pokročilím smerovaním a možnosťami formátovania správ.  Jeho nastaviteľnosť parametrov umožňuje použitie vo veľkom počte implementácií od jednoduchých terminálov front-end/komunikačných koncentrátorov po veľké autorizačné systémy.

Viac informácií

Fraud Management Solutions

monitorovací systém na detekciu a prevenciu podvodov je efektívny nástroj na monitorovanie a / alebo pre-aktívny boj proti podvodom. Tento systém je plne kompatibilný so všetkými hlavnými kartovými režimami. Vysoko efektívne procesy spracovania v kombinácii s intuitívnou GUI analýzou a konfiguračným rozhraním, ktoré umožňuje kompletnú užívateľskú slobodu v pravidlách nastavenia. Systém podporuje integráciu do existujúcich systémov back-office.

Viac informácií

iPayGate

iPayGate je rozšírením ZaC služieb, slúžiaca internetovým obchodom s prístupom do autorizačných systémov. Kombinuje pokročilé internetové platby a bezpečnostné metódy (overovanie adresy, VISA 3-D Secure, MasterCard UCAF) pre pripojených klientov na vytvorenie potrebných komunikačných rozhraní.

 

Clearing & Settlement

Clearing & Settlement podporuje prichádzajúce a odchádzajúce C & S funkčnosti pre VISA BASE II, MasterCard a American Express IPM GNS rozhranie.

Viac informácií

Card Life Cycle Management System

CLMs riešenie poskytuje možnosť na personalizáciu čipových kariet – najmä po procese ich vydania – a na riadenie čipových kariet ak sú dodané držiteľovi.

Viac informácií

ChargeBack System

Chargeback aplikácia je softwarový balík určený na spracovanie všetkých sporných transakcií a opravných položiek. Bol vyvinutý pre  Issuing aj Acquiring kartových činností v jednom balíku.