Ponuka eshopu je platná pre firmy a podnikateľské subjekty. Ceny sú uvedené bez DPH. Pre dopyt na cenu pre konečného spotrebiteľa nás prosím kontaktujte.

Nová tlačiareň Pronto 100

Napísal(a) almeco 14.05.2021 0 Komentár(ov)

Pronto 100: 

Bezpečné - tlačiareň Pronto 100 má schopnosť tlačiť prispôsobiteľný vodoznak HoloKote®. Každé zariadenie má k dispozícii 3 štandardné vzory HoloKote®. Tlačiareň je vybavená funkciou "Digital Shredding", vďaka ktorej sú údaje odoslané do tlačiarne po použití nečítateľné, čo prispieva k bezpečnosti údajov používateľov a zvyšuje súlad s GDPR.

Vysoká rýchlosť a kvalita - tlačiareň Pronto 100 ponúka najvyššiu rýchlosť v najmenšom dostupnom balení: Farebná kvalita fotografií - 23 sekúnd (štandardná), 18 sekúnd (vysokorýchlostná), monochromatická tlač: 4,7 sekundy.

Správa užívateľov - vzdialené užívateľské rozhranie Clix pomáha spravovať všetky aspekty nastavenia, údržby, diagnostiky a prevádzky tlačiarne.

Zamerané na životné prostredie - Pronto100 predstavuje začiatok posunu spoločnosti Magicard smerom k zariadeniam, ktoré majú vysokú úroveň navrhnutej recyklovateľnosti a sú vyrobené a zabalené z viac ako 75% recyklovaného alebo recyklovateľného materiálu.